دربـــاره مــا

خانه/درباره مجموعه زیبر

با زیبر آشنا شوید...

برند زیبر فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ شروع کرده و با بررسی و تحلیل بازار به وسیله تیم تحقیق و توسعه نیازهای اساسی کاربران برای استفاده از این چنین سیستم ها را کشف کرده است و با تکیه بر تیم طراحی و تولید رابط کاربری و تجربه کاربری توانسته است بستری شایسته و در عین حال ساده و شکیل برای شما فراهم بیاورد . طی این چند سال فعالیت تیم ما توانسته است امکاناتی را در داخل این اپلیکیشن بگنجاند که کاربران در مدت زمان بسیار بسیار محدود و بدون هیچ گونه سختی به تمامی امکاناتی که ممکن است یک کاربر به صورت حضوری به آنها احتیاج پیدا کند از طریق نسخه وب اپلیکیشن زیبر دست یابد .

آینده رو همینجا بدست بیاورید !

با اعتماد به ما٬ آینده را به شما هدیه میدهیم . تمام تلاش ما بر این است بتوانیم با خدمات مطلوب خود باعث صرفه جویی در زمان و هزینه شما بشویم . تیم ما همواره در تلاش است که در صورت امکان و با توجه به پیشرفت روز افزون تکنولوژی امکانات جدید تر و عمیق تری را در اختیار شما عزیزان قرار دهد .

کارگروهی

اشتیاق برای تعالی

مشتری محوری

نتیجه‌گرایی

چشم انداز زیبر...

خبری مهم برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها در اقصا نقاط ایران : حال دیگر لازم نیست برای دیده شدن به دنبال سایت های مختلف بگردید ٬ هزینه های بالا برای طراحی تراکت و یا کارت ویزیت های فیزیکی و قدیمی کنید . زیبر قصد در یکپارچه سازی تمامی سالن های زیبایی و آرایشگاه ها در سطح کشور دارد می‌توان به این موارد اشاره کرد یک بازی برد برد برای کاربران و نیز سالن های زیبایی می باشد لذا تنها نکته حائز اهمیت برای سالن های زیبایی خدمات آنها خواهد بود و قطعاً داخل این سامانه سالن های زیبایی که خدمات بهتر ارائه کنند، قطعاً ثبت رزرو نوبت آرایشگاه و ثبت رزرو نوبت سالن زیبایی بیشتری نسبت به رقبای خود خواهند داشت .
با توجه به گسترش روز افزون نیاز مردم به استفاده از خدمات الکترونیک و اینترنتی ،وجود مشغله کاری زیاد ٬ برند زیبر با تکیه بر دانش و مهارت خود و استفاده از آخرین تکنولوژی های نرم افزاری و سخت افزاری توانسته بستری را فراهم آورد تا کاربران بتوانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرف وقت زیاد در راستای پیدا کردن و ثبت رزرو نوبت برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها ٬ به صورت اینترنتی و از طریق اپلیکیشن پویا مجموعه زیبر بتوانند از آرایشگاه دلخواه و یا سالن زیبایی متناسب وقت مراجعه حضوری رزرو کنند .
حق انتخاب و امکان مقایسه یکی از از عواملی است که تیم زیبر برای آن وقت بسیار زیادی گذاشته است ٬ همین مورد موجب شده که برای القای این حق به کاربران، تیم بازاریابی و مجموعه زیبر تمام تلاش خود را برای دسترسی و افزودن تمامی آرایشگاه ها و سالن های زیبایی در سطح کشور دراپلیکیشن یکپارچه خود کرده است . تا شما عزیزان بتوانید با انتخاب دسته بندی مورد نظر خود از داخل اپلیکیشن زیبر به لیست کلیه سالن سالن های زیبایی و آرایشگاه هایی که آن خدمات را ارائه می دهند دسترسی پیدا کرده با مراجعه به صفحه ورود هر یک از این آرایشگاه ها و سالن های زیبایی به نظرات کاربران در مورد این مرکز ٬ توضیحات کامل درباره این مرکز با ذکر جزئیات ٬ آدرس ٬ لوکیشن و عکس هایی که از محیط سالن گرفته شده است به طور یکجا دسترسی پیدا کنید و اینگونه است که در مدت زمان بسیار کوتاه قابلیت مقایسه کردن حجم زیادی از آرایشگاه ها و سالن های زیبایی در اطراف خود را خواهید داشت .

چرا باید ما را انتخاب کنید...

پارت دیگری که در هنگام طراحی برای آن ارزش بسیار بالایی قائل بودیم ٬ امکان رزرو قطعی نوبت برای کاربران بوده تا بتوانند با خیالی آسوده تایم مورد نظر خود را رزرو کنند و از این مورد اطمینان داشته باشند که این تایم به صورت قطعی برای خود آن کاربر رزرو شده است . لذا در داخل سامانه دو نوع امکان رزرو وجود دارد که هر دوی آنها به صورت قطعی هستند ٬ که به تشریح هر یک از این دو در ذیل می پردازیم :
۱. رزرو قطعی فقط با پرداخت حق رزرو نوبت : توجه داشته باشید در هنگام رزرو نوبت و پس از انتخاب تاریخ و زمان مورد نظر و نیز نام آرایشگر مورد نظر مبلغی تحت عنوان حق رزرو نوبت از شما دریافت خواهد شد که این مبلغ تضمین کننده رزرو قطعی شما خواهد بود .
۲. رزرو قطعی با پرداخت حق رزرو نوبت و همچنین پرداخت ودیعه : با توجه به اینکه برخی از سالن های زیبایی و آرایشگاه ها برای آنکه بتوانند تایم اعلامی توسط شما را به صورت قطعی برای شما رزرو کنند از شما مبلغی تحت عنوان بیعانه برای رزرو نوبت دریافت خواهند کرد . لذا زیبر برای حل این مورد در برخی از آرایشگاه های خاص علاوه بر حق رزرو نوبت مبلغ دیگری تحت عنوان ودیعه برای آرایشگاه از شما دریافت می کند که پرداخت این مبلغ با هم به منزله رزرو قطعی شما خواهد بود .

تعداد رزروها

1032

تعداد کاربران

548

تعداد کلینیک های زیبایی

325

تعداد سالنهای زیبایی

153

به عنوان پیشگام ترین و پیشتاز ترین مجموعه حال حاضر ایران در زمینه های نوبت دهی آرایشگاه های مردانه و زنانه ٬ نوبت دهی سالن های زیبایی در تهران ٬ نوبت دهی سالن های زیبایی در شهرستان ها ٬ نوبت دهی آرایشگاه در تهران ٬ رزرو نوبت آرایشگاه مردانه در تهران ٬ بهترین سالن های زیبایی تهران ٬ ارزان ترین سالن های زیبایی در تهران ٬ لاکچری ترین سالن های زیبایی در تهران ٬ لاکچری ترین آرایشگاه های مردانه در تهران ٬ از شما عزیزان خواهشمندیم برای حفظ کردن لقب بهترین سایت رزرو نوبت آرایشگاه ٬ بهترین سایت رزرو نوبت سالن زیبایی ٬ بهترین اپلیکیشن رزرو نوبت آرایشگاه ٬ بهترین اپلیکیشن رزرو نوبت سالن زیبایی با استفاده از کامنت ها پیام ها و فیدبک های خود ما را از انتقادات و پیشنهادات سازنده خود آگاه سازید .
همه روزه تعداد بسیار زیادی از کاربران همچنان به دنبال بهترین آرایشگاه مردانه و یا به دنبال بهترین سالن های زیبایی هستند . در صورتی که شما اپلیکیشن رزرو نوبت آرایشگاه زیبر را در تلفن همراه خود نصب دارید به راحتی میتوانید با معرفی بهترین اپلیکیشن رزرو نوبت آرایشگاه ها (زیبر) به دوستان و آشنایان خود از مزایای ویژه من جمله اعتبار رایگان و یا شرکت در قرعه کشی با جوایز ارزنده و ارزشمند بهره مند شوید .

ما را در اینستاگرام دنبال کنید