سوالات متداول

خانه/سوالات متداول

1. زیبر چیست ؟

محصولی متفاوت قدرتمند و ویژه برای تمام افرادی که به زیبای خود اهمیت ویژه ای قائل می شوند . زیبر سوپر اپلیکیشن رزرو نوبت برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها در سطح کشور می باشد با توجه به امکانات متفاوت ٬ خاص و ویژه خود می تواند در سریع ترین زمان ممکن بهترین و نزدیکترین سالن زیبایی و آرایشگاه به محل کار و یا منزلتان را به شما معرفی کند و در عین حال با رابط کاربری ساده که برای شما طراحی کردیم میتوانید تایم مورد نظر خود را از سالن زیبایی دلخواه رزرو کرده و از قطعی بودن آن اطمینان حاصل نمایید .

2. چطور میتوانم در سایت زیبر نوبت سالن زیبایی بگیرم ؟

با مطالعه راهنما موجود در صفحه روال ثبت رزرو نوبت سالن زیبایی در بخش فوقانی وب سایت ٬ شما میتوانید براحتی نوبت دلخواه خود را در وبسایت ثبت کنید .

3. آیا نوبتی که من ثبت می کنم واقعی است ؟

بله در صورتی که شما پس از طی کردن روند نوبت دهی کد پیگیری را دریافت کنید می‌توانید از ثبت شدن نوبت خود اطمینان حاصل کنید.

4. آیا رزرو نوبت از طریق اپلیکیشن زیبر برای من هزینه دارد ؟

بله ٬ شما در هنگام ثبت رزرو نوبت برای سالن زیبایی موردنظر و دلخواه هزینه اندک تحت عنوان حق رزرو نوبت واریز میکنید . البته موضوع را در نظر داشته باشید در برخی از سالن های زیبایی برای رزرو نوبت قطعی لازم است علاوه بر حق رزرو نوبت هزینه تحت عنوان بیعانه نیز پرداخت نمایید که این هزینه از مبلغی که در نهایت به سالن زیبایی قرار است پرداخت کنید کسر خواهد شد .

5. چگونه می توان نوبتی که رزرو شده است را کنسل کرد ؟

شما می توانید از قسمت لیست نوبت های رزرو شده خود در نسخه تحت وب ٬ رزرو خود را با کلیک بر روی دکمه لغو درخواست رزرو به راحتی کنسل کنید .

6. چگونه میتوانم سالن زیبایی که می شناسم و مایل به همکاری با زیبر می باشد را به شما معرفی کنم ؟

شما میتوانید با معرفی لینک درون وب سایت در صفحه ورود کاربری که به ثبت نام سالن آرایشگاه جدید اشاره دارد ٬ از آن آرایشگاه و یا سالن زیبایی دعوت به همکاری با مجموعه زیبر نمایید .

7. آیا من میتوانم برای شخص دیگری تایم رزرو کنم ؟

بله ٬ با توجه به قابلیت های فراوان زیبر شما میتوانید برای خانواده و اطرافیان و دوستان به راحتی تایم رزرو کرده و رسید نهایی اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد را برای آنها ارسال بفرمایید .

8. آیا در اپلیکیشن زیبر از تمامی سالن های زیبایی و آرایشگاه ها در سطح تهران می توان تایم رزرو کرد ؟

زیبر تمامی تلاش خود را برای ثبت نام تمامی سالن های زیبایی آرایشگاه در سطح تهران انجام داده است و به قوت می توان گفت بهترین سالن های زیبایی در داخل این اپلیکیشن به صورت جامع گرد هم جمع شده اند .

9. چرا برای برخی از تاریخ ها هیچگونه تایمی وجود ندارد ؟

زیرا ممکن است در آن روز آرایشگر مد نظر شما در حال مرخصی باشد و یا تمامی تایم های وی توسط سالن زیبایی و یا کاربران دیگر در آن روز رزرو شده باشد بنابراین امکان مشاهده تایم در برخی از روزها برای شما امکان‌پذیر نخواهد بود .

10. چگونه میتوانم نزدیکترین سالن های زیبایی و آرایشگاه ها را به محل کار و منزل خودم پیدا کنم ؟

با توجه به صنعتی شدن شهرها و استانها و ترافیک های موجود بهترین راه حل و سریع ترین راه حل یافتن نزدیک ترین و بهترین سالن زیبایی و آرایشگاه بسته به موقعیت زمانی به محل کار و منزل شما می باشد . زیبر با توجه به قابلیت های گسترده خود توانسته است سیستمی را برای شما تهیه کند که از طریق آن در صفحه لیست آرایشگاه ها و سالن های زیبایی گزینه ای تحت عنوان فیلترینگ وجود دارد که با کلیک بر روی آن صفحه ای برای شما باز می شود که می توانید آرایشگاه ها و یا سالن های زیبایی را بر اساس نزدیک ترین ٬ ارزان ترین ٬ گران ترین و بالاترین امتیاز مرتب نمایید و انتخاب آسوده تر داشته باشید .

11. من شخصی باسن بالا هستم و تا به حال از اینگونه اپلیکیشن ها استفاده نکرده‌ام . آیا نحوه کار با اپلیکیشن آسان است ؟

توجه داشته باشید استارت آپ زیبر دارای تیم تخصصی در حوزه طراحی و برنامه نویسی انواع رابط کاربری می باشد . تمام تلاش خودمان را کرده ایم تا بتوانیم خدمات ایده آل را در سریعترین زمان ممکن و ساده ترین روال کاری در اختیار شما عزیزان قرار دهیم بنابراین کافی است برای رزرو نوبت دکمه صفحه اصلی را در گوشه سمت راست اپلیکیشن کلیک بفرمایید و الباقی مسیر راه توسط خود اپلیکیشن به صورت اتوماتیک به شما نمایش داده خواهد شد . مطمئن باشید تا به امروز و تا قبل از کار کردن با اپلیکیشن زیبر با چنین رابط کاربری زیبا و شکیل و ساده‌ای روبرو نشده اید .