نحوه رزرو نوبت سالن

خانه/نحوه رزرو نوبت سالن

آموزش نحوه رزرو نوبت سالن های زیبایی در زیبر

از مراجعه شما به سایت رزرو نوبت آرایشگاه رزرو نوبت سالن زیبایی زیبر از شما صمیمانه سپاسگزاریم . در این قسمت سعی کرده ایم روال کلی نحوه رزرو نوبت از سالن های زیبایی تهران و نحوه رزرو نوبت به صورت آنلاین از آرایشگاه ها را برای شما شرح دهیم .لطفاً این قسمت را با دقت مطالعه کرده تا بتوانید درخواست رزرو نوبت از سالن زیبایی بدون نقص داشته باشید

در ابتدای کار شما باید در وبسایت زیبر ثبت نام کنید در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید به راحتی می توان از طریق فرم ورود وارد ناحیه کاربری شوید . توجه داشته باشید لزومی به ثبت نام و ورود در ابتدای کار با اپلیکیشن وجود ندارد اما برای تسهیل در روند ثبت سفارش رزرو نوبت آرایشگاه و یا رزرو نوبت سالن زیبایی بهتر است این کار را در ابتدا انجام دهید .

پس از وارد کردن شماره تلفن ، نام ، نام خانوادگی و در صورت داشتن معرف ٬ ورود کد معرف سیستم به صورت اتوماتیک پیامکی را حاوی کد تایید برای شماره شما ارسال می کند و شما می توانید با ورود کد تایید دریافت شده اطلاعات حساب خود را تأیید کنید .

توجه داشته باشید این مرحله به صورت کاملا اختیاری می باشد و شما می تواند برای ثبت رزرو نوبت سالن زیبایی و یا ثبت رزرو نوبت آرایشگاه مردانه از این مرحله بگذرید ٬ پیشنهاد می کنیم برای دقت بیشتر در روند ثبت در قسمت ویرایش پروفایل موجود در صفحه حساب کاربری پس از تکمیل پروسه ثبت نام پروفایل خود را تکمیل نمایید .

پس از تکمیل پروفایل کاربری ٬ ثبت نام و یا ورود به اپلیکیشن با کلیک بر روی گزینه صفحه اصلی و نیز گزینه ثبت رزرو نوبت سالن زیبایی در این صفحه لیستی از دسته بندی های خدمات را مشاهده خواهید کرد و با توجه به نیاز خود می توانید در بین این دسته بندی ها مورد دلخواه را انتخاب نمایید .

پس از انتخاب دسته بندی خدمات مورد نظر لیستی از سالن های زیبایی و یا آرایشگاه های مردانه برای شما نمایش داده خواهد شد که شما می توانید اطلاعات نمایش داده شده را بر حسب نزدیکی شهر استان محله و یا سایر فیلتر های موجود سورت کرده و یک مورد از میان آنها انتخاب نمایید .

پس از انتخاب آرایشگاه و سالن زیبایی مورد نظر خودتان در میان لیستی که به خدمت شما ارائه می گردد ٬ صفحه ای تحت عنوان جزئیات کامل آن آرایشگاه و سالن زیبایی در اختیار شما قرار خواهد گرفت که شما می توانید از طریق این صفحه اطلاعات دقیق تر و کامل تری را نسبت به آن آرایشگاه و سالن زیبایی به دست بیاورید . در صورتیکه توضیحات عکس ها و نظرات آن آرایشگاه یا سالن زیبایی چشمگیر بود شما می توانید با کلیک بر روی گزینه ثبت رزرو نوبت به صفحه ریز خدمات انتقال داده شوید و از میان خدمات آرایشگاه و سالن زیبایی شما حق انتخاب یک مورد را جهت رزرو نوبت دارید .

حال پس از انتخاب سالن زیبایی مورد نظر و همچنین انتخاب ریز خدمت شما صفحه دیگری انتقال می یابید که در این صفحه شما می‌توانید با انتخاب نام آرایشگر ، تاریخ رزرو ، ساعت مورد نظر رزرو خود را قطعی کنید . توجه داشته باشید به هنگام رزرو مبلغی اندک تحت عنوان حق رزرو نوبت از شما دریافت می گردد و گاهی ممکن است در برخی از سالن های زیبایی برای قطعی شدن تایم رزرو شده علاوه بر حق رزرو نوبت مبلغی تحت عنوان ودیعه پیش فاکتور شما اضافه گردد و در صورت پرداخت ودیعه این مبلغ از پرداختی نهایی شما به سالن زیبایی کاسته خواهد شد . پس از پرداخت شما به صفحه دیگری انتقال خواهید یافت که در آن صفحه یک فاکتور یا همان رسید قطعیه رزرو نوبت به شما ارائه داده خواهد شد .